پیام فرستادن
صفحه اصلی
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
Henan Forest Paint Co., Ltd.
خانه

Henan Forest Paint Co., Ltd. کنترل کیفیت

مشتری خوشحال است که ارزان ترین هستیم و کیفیت خوب است.

—— هنری

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

1. برنامه ریزی کارگاه و ورودی مواد اولیه

پس از دریافت سفارش ، با توجه به برنامه و سایر عوامل واقعی ، نمایندگی کارگاه قصد دارد برنامه تولیدی را تعیین کند که دوره های مختلف تولید و ترتیب تولید را تعیین می کند تا مقدار مورد نیاز مواد طبیعی را بدست آورد. پس از تأیید ، آن را چاپ می کند پیشنهاد پیشنهاد انتقال انبار ، و اولین انتقال مواد اولیه انبار را انجام دهید.

 

2. مواد اولیه و مواد افزودنی را برای بسته بندی فرعی انتخاب کنید

پس از دریافت پیشنهاد انتقال انبار ، تهیه کننده مواد شروع به انتخاب مواد اولیه می کند و بررسی می کند که آیا موجودی فیزیکی تقاضا را برآورده می کند یا خیر. در صورت رضایت ، ماده مورد نظر آماده می شود.در صورت عدم رضایت ، به نمایندگی کارگاه بازگردانده می شود ، وی موظف است برنامه تولید را با توجه به عوامل واقعی تجدید نظر کند.به حلقه قبلی برگردید.بعد از اینکه شی material ماده برای بسته بندی فرعی آماده شد ، وارد مرحله بعدی تولید کارگاه می شود.اگر سرریز مواد اتفاق بیفتد (آماده سازی بیش از حد مواد تشخیص داده می شود) ، دریافت مواد و انبارهای برگشت مواد انجام می شود.

 

3. تولید کارگاه

اگر کل فرآیند به نرمی پیش رفت ، مرتب سازی ، علامت گذاری و مکان را مطابق با مقررات مربوط به کارگاه برای جمع آوری و استفاده تکمیل کنید. سپس مراحل واقعی تولید را وارد کنید ، تولید را با توجه به روند پوشش کامل کنید و داده های تولید را در سند وارد کنید اگر مواد اولیه پس از اتمام تولید به طور کامل از بین نرود (سرریز مواد دوباره رخ می دهد) ، دریافت مواد و انبارهای برگشت مواد نیز انجام می شود تا مواد بازیابی شوند.این سند در کارگاه آموزشی پردازش متمرکز خلاصه خواهد شد.تاکنون ، فرآیند تولید دسته ای از محصولات به پایان رسیده است. فرایند ساخت ساده حدود سه ساعت است به استثنای زمان آماده سازی مواد.

لازم به ذکر است که در مرحله آماده سازی مواد ، انتقال اطلاعات و انتشار دستورالعمل ها توسط سیستم عامل اوراکل انجام می شود.در سایت تولید تعداد زیادی کارمند وجود ندارد.ارتباطات و بازخورد نیز از روال کار پیروی می کند و در هر زمان کنترل می شود.

گواهینامه ها
 • چین Henan Forest Paint Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:ISO14001

  عدد:EMS22267-04

  تاریخ صدور:2018-03-07

  تاریخ انقضا:2022-03-05

  محدوده / محدوده:Acrylic Paint

  صادر شده توسط:Intertek

 • چین Henan Forest Paint Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:ISO9001

  عدد:EMS22267-06

  تاریخ صدور:2018-03-07

  تاریخ انقضا:2022-03-05

  محدوده / محدوده:Acrylic Paint

  صادر شده توسط:Intertek

اطلاعات تماس
Henan Forest Paint Co., Ltd.

تماس با شخص: Ms. Anna

تلفن: +86 185 3817 3191

فکس: 86-371-63379986

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)